ČELLO CĒSIS | Nareks Haknazarjans un Lietuvas simfoniskais orķestris
15. septembris, sestdiena - 19:00, 2018

ČELLO CĒSIS | Nareks Haknazarjans un Lietuvas simfoniskais orķestris

Organizē: Koncertzāle Cēsis

 

Pēkšņas mūziķa veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ, diemžēl festivāla lielkoncertā 15. septembra vakarā nedzirdēsim iepriekš izziņoto īpašo viesi - ekstravaganto komponistu un čellistu Džovanni Solimu.  Kopā ar Lietuvas Nacionālo simfonisko orķestri Modesta Pitrena vadībā viņa radītos skaņdarbus baudīsim paša Solimas izraudzītā un ieteiktā čellista Nareka Hakhnazarjana izpildījumā. 

Šī brīža uzlecošā čella zvaigzne Nareks Hakhnazarjans ir prestižā Starptautiskā Čaikovska konkursa Zelta medaļas ieguvējs.  Čellists studējis pie viena no dižākajiem čellistiem pasaulē Mstislava Rostropoviča, koncertējis kopā ar pasaules ievērojamākajiem orķestriem un viesojies nozīmīgākajos klasiskās mūzikas festivālos. Viņam velta epitetus “Žilbinoši spožs” (The Strad), “Vienkārši lielisks” (San Francisco Chronicle) un “Hakhnazarjana spēja pārvaldīt instrumentu ir kas patiesi īpašs” (LA Times).

Čello Cēsis lielkoncerta programmā klausītāji nemainīgi varēs baudīt Džovanni Solimas radītos skaņdarbus čellam un orķestrim.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ja neparedzēto izmaiņu dēļ vēlaties atcelt savu koncerta apmeklējumu, dodam iespēju atgriezt iegādātās biļetes. Sīkāk interesēties rakstot uz info@cesukoncertzale.lv vai zvanot pa tālruni 64119921.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos.

Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Itālijas vēstniecība Latvijā, Vācijas vēstniecība Latvijā un Cēsu novada dome.