Par koncertzāli

Iekšējie noteikumi

Koncertzāles “Cēsis” pasākumu apmeklējums mums visiem ir īpašs! Lai katram izdotos aizmirst dienas rūpes un spēt ļauties skaistai pieredzei, ko mākslinieki vēlas sniegt, aicinām cienīt viņu ieguldīto darbu un ņemt vērā dažus ieteikumus.

Pirms iegādāties biļetes, lūdzam pievērst uzmanību pasākuma organizatoram, jo daļu pasākumu organizē pati koncertzāle, bet daļu – neatkarīgie producenti. Par pasākuma māksliniecisko un tehnisko kvalitāti atbild organizators.
Šie ieteikumi attiecas uz koncertzāles organizētajiem pasākumiem, bet aicinām tos ņemt vērā arī citos pasākumos:

 • koncertzāles apmeklētājiem atvērta jau stundu pirms pasākuma, kuras laikā iespējams apskatīt mākslas izstādi vai nobaudīt uzkodas un tasi kafijas koncertzāles kafejnīcā.
 • allaž cenšamies pasākumu sākt programmā norādītajā laikā. Pirmais zvans skan 10 minūtes pirms pasākuma sākuma, otrais – 5 minūtes, bet trešais – kad līdz pasākuma sākumam palikušas tikai 2 minūtes. Pēc trešā zvana apmeklētājus zālē vairs neielaižam. Tumsā savu vietu meklējoši cilvēki var traucēt gan māksliniekus, gan pārējos apmeklētājus. Izņēmuma gadījumos, kavētāji tiks apsēdināti brīvajās vietās balkonā.
 • ja biļeti uz pasākumu esat iegādājušies ar atlaidi, pie ieejas jāuzrāda apliecinošs dokuments. Pretējā gadījumā Jums būs jāpiemaksā biļetes cenas starpība.
 • mūsu apkalpojošais personāls vienmēr ir jūsu rīcībā. Viņi jūs sagaidīs, ierādīs vietu, atrisinās neskaidrības vai radušās problēmas un atbildēs uz jautājumiem. Nekautrējieties jautāt pēc palīdzības, ja tāda nepieciešama. 
 • pirms pasākuma izslēdziet mobilos tālruņus un citas elektroniskās ierīces. Droši vien katrs esam pieredzējuši neveiklo brīdi, kad koncerta vai teātra izrādes laikā ieskanas tālruņa zvans - tas salauž īpašo saikni starp mākslinieku un auditoriju. Tālruņu ekrānu radītā gaisma, piemēram, lasot īsziņas, arī traucē māksliniekiem. 
 • bez koncertzāles “Cēsis” atļaujas pasākumu laikā fotografēt un filmēt koncertu un kino seansu laikā nav atļauts.  
 • Iesakām pretklepus konfektes iztīt pirms pasākuma.Jūs taču zināt, cik skaļi un nepatīkami tas notiek klusumā un cik traucējoši ir pārējiem pasākuma apmeklētājiem. 
 • pasākumu programmiņas iespējams iegādāties pie vietu ierādītājiem vai koncertzāles kasē. Programmiņas tiek pārdotas gan pirms izrādes, gan starpbrīžu laikā.
 • apmeklētāji alkohola vai narkotisko vielu reibumā pasākumos netiek ielaisti.
 • koncertzāles organizētie vakara pasākumi nav paredzēti pirmsskolas vecuma bērniem. Mazos klausītājus gaidīsim tieši viņiem paredzētos pasākumos dienas programmā. Ja bērni tomēr devušies līdzi, kamēr vecāki bauda koncertu vai teātra izrādi, gādīgu auklīšu pieskatītiem mazajiem ir iespēja zīmēt, spēlēt spēles un rotaļāties koncertzāles bērnu istabā. Uz atsevišķiem producentu organizētajiem pasākumiem pirmsskolas vecuma bērni tiek ielaisti arī vakara koncertos. Pēc noteikumiem vaicājiet producentu pasākuma biļešu tirdzniecības vietās.
 • apmeklētājiem ratiņkrēslos un viņu pavadoņiem, iepriekš piesakoties, paredzētas īpašas vietas zālē. Iegādāties biļetes iespējams, tikai koncertzāles “Cēsis” kasē, informējot kasieri par apmeklētāju ratiņkrēslā. Kasieris savukārt informēs pasākuma administratoru, kas nodrošinās vietu pieejamību. Ierodoties uz izrādi, lūdzam vērsties pie pasākumu administratora, kurš ierādīs atvēlētās vietas.
 • atbalstot mākslinieku radošo izpausmi un ieceres, bet, tajā pašā laikā rūpējoties par skatītāju labsajūtu, cenšamies meklēt priekšnesumam piemērotākos skatuves un zāles risinājumus. Tāpēc reizēm iespējama jaukta krēslu rindu numerācija, kam aicinām pievērst uzmanību.  Mūsu vietu ierādītāji vienmēr Jums palīdzēs neskaidrību gadījumā!
 • ja vēlaties māksliniekiem dāvāt ziedus, aicinām tos atstāt pie garderobistiem, norādot adresātu. Jūsu ziedi tiks pasniegti uz skatuves pēc pasākuma. Ja vēlaties ziedus pasniegt pats, tad pasākumam beidzoties, jūs to varat darīt no zāles, pie skatuves.
 • rūpējoties par visu apmeklētāju ērtībām, kinozālē nav atļauts ienest uzkodas un ēdienus.

Pateicamies par sapratni un vēlam patīkamu pasākuma baudīšanu!