Biļetes

Biļešu iegāde

Biļetes uz Koncertzāles "Cēsis rīkotajiem pasākumiem var iegādāties koncertzāle kasē, Raunas ielā 12, ”Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.

Biļetes iespējams rezervēt, zvanot uz koncertzāles kasi pa tālruni +371 64119922 kases darba laikā. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā divas nedēļas pēc rezervēšanas datuma un ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma.

Biļetes COVID-19 laikā

Biļetes uz Koncertzāles "Cēsis" rīkotajiem pasākumiem ir derīgas tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Sertifikāts jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID apliecību).

Citu pasākumu organizatoru rīkotajiem pasākumiem var būt piemēroti citi apmeklējuma noteikumi.

Izvēloties pasākumu, aicinām rūpīgi sekot līdz aprakstā iekļautajai informācijai.

Sekojot starujām Covid-19 epidemioloģiskās situācijas izmaiņām, pasākumi pēc valstī noteiktiem ierobežojumiem pēkšņi var tikt atcelti vai pārcelti uz jaunu datumu. Pārceltu pasākumu gadījumā iegādātās biļetes ir derīgas, bet atceltu pasākumu biļešu īpašniekiem nauda tiek atgriezta.

Biļetes bērniem

Biļetes uz bērnu pasākumiem (koncerti, teātra izrādes, bērnu kino seansi u. c.) jāiegādājas no 2 gadu vecuma, ja pasākuma aprakstā nav norādīts citādi.

Uz vakara pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. 

Atlaides

ATLAIDES PASĀKUMU BIĻETĒM (Spēkā tikai uz koncertzāles “Cēsis” rīkotajiem pasākumiem.)

15% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, invalīdiem, kā arī pensionāriem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

15% atlaide - Vidzemes augstskolas studentiem un pasniedzējiem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem). Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

50% atlaide - apmeklētājiem ratiņkrēslos ar pavadoni, iepriekš piesakoties pa tālr. 64119922.

50% atlaide - bērniem ar īpašām vajadzībām (atlaide spēkā iegādājoties biļetes uz bērnu pasākumiem).

30% atlaide - invalīdiem ar asistentu, uzrādot apliecinošus dokumentus par asistenta nepieciešamību. 

15% atlaide - daudzbērnu ģimenēm, uzrādot "3+ Goda ģimene" karti, un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns, kuram noteikta invaliditāte, vai pilngadīga persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa, uzrādot “Goda ģimene” karti. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

ATLAIDES KINO BIĻETĒM (Spēkā, iegādājoties biļetes tikai koncertzāles "Cēsis" kasē.)

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem.

5% atlaide – skolēniem, studentiem, pensionāriem, ģimenēm ar 3 un vairāk ģimenes locekļiem, kas apmeklē vienu seansu, un daudzbērnu ģimenes kartes "3+ Goda ģimene" īpašniekiem.

5% atlaide - grupām no 10 cilvēkiem.

 

 

 

Kolektīvu / Grupu atlaides

Iegādājoties biļetes uz pasākumiem lielākam apmeklētāju skaitam, tiek piemērotas grupu atlaides, nosakot minimālo personu skaitu grupā - 10 cilvēki. Grupu atlaides netiek piemērotas kino biļetēm un tās nesummējas ar sociālājām grupām piemērotajām atlaidēm.

10% atlaide - 10 līdz 19 cilvēku grupa

15% atlaide - 20 (un vairāk) cilvēku grupa

Dāvanu kartes

Koncertzāles “Cēsis” kasē iespējams iegādāties dāvanu kartes EUR 5, 20, 30 un 50 vērtībā, kā arī elektroniskās dāvanu kartes par Jūsu izvēlēto summu. 

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties biļetes uz Koncertzāles "Cēsis" organizētajiem pasākumiem.

Nopirktās dāvanu kartes atpakaļ nepieņem un pret naudu nemaina.

Pēc dāvanu kartes atlikuma iztērēšanas un/vai derīguma termiņa beigām dāvanu karte kļūst lietošanai nederīga.