Biļetes

Biļešu iegāde

Biļetes uz Koncertzāles "Cēsis rīkotajiem pasākumiem var iegādāties koncertzāle kasē, Raunas ielā 12, ”Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.

Biļetes iespējams rezervēt, zvanot uz koncertzāles kasi pa tālruni +371 64119922 kases darba laikā. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā divas nedēļas pēc rezervēšanas datuma un ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma.

Biļetes bērniem

Biļetes uz bērnu pasākumiem (koncerti, teātra izrādes, bērnu kino seansi u. c.) jāiegādājas no 2 gadu vecuma, ja pasākuma aprakstā nav norādīts citādi.

Uz vakara pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. 

Atlaides

ATLAIDES PASĀKUMU BIĻETĒM (Spēkā tikai uz koncertzāles “Cēsis” rīkotajiem pasākumiem.)

10% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, invalīdiem, kā arī pensionāriem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

10% atlaide - Vidzemes augstskolas studentiem un pasniedzējiem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

10% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem). Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

50% atlaide - apmeklētājiem ratiņkrēslos ar pavadoni, iepriekš piesakoties pa tālr. 64119922.

50% atlaide - bērniem ar īpašām vajadzībām (atlaide spēkā iegādājoties biļetes uz bērnu pasākumiem).

30% atlaide - invalīdiem ar asistentu, uzrādot apliecinošus dokumentus par asistenta nepieciešamību. 

10% atlaide - daudzbērnu ģimenēm, uzrādot apliecību "Goda ģimene", un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns, kuram noteikta invaliditāte, vai pilngadīga persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa, uzrādot apliecību “Goda ģimene”. Pie biļešu kontroles jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem (izņemot teātru viesizrādes un pasākumus, kuriem vispār netiek piemērotas atlaides). Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

ATLAIDES KINO BIĻETĒM (Spēkā, iegādājoties biļetes tikai koncertzāles "Cēsis" kasē.)

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem.

5% atlaide – skolēniem, studentiem, pensionāriem, ģimenēm ar 3 un vairāk ģimenes locekļiem, kas apmeklē vienu seansu, un daudzbērnu ģimenes apliecības "Goda ģimene" īpašniekiem.

5% atlaide - grupām no 10 cilvēkiem.

 

 

 

Kolektīvu / Grupu atlaides

Iegādājoties biļetes uz pasākumiem lielākam apmeklētāju skaitam, tiek piemērotas grupu atlaides, nosakot minimālo personu skaitu grupā - 10 cilvēki. Grupu atlaides netiek piemērotas kino biļetēm un tās nesummējas ar sociālājām grupām piemērotajām atlaidēm.

10% atlaide - 10 un vairāk cilvēku grupa.

KINO biļetes

Biļetes uz Kino CĒSIS filmu senasiem nopērkamas Koncertzāles "Cēsis" kasē, internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena ir 7 EUR.

Uz vakara seansiem (no pl.18:00) biļetes klātienē iespējams iegādāties tikai pie biļešu kontroliera, par tām norēķinoties skaidrā naudā.

ATLAIDES*

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem,  daudzbērnu ģimenes apliecības "Goda ģimene" īpašniekiem, invalīdiem. Pie ieejas kino zālē, biļešu kontrolierim jāuzrāda attiecīgā apliecība.

15% atlaide - piemēro, ja uz kino nāk vismaz 4 vienas ģimenes locekļi.

*Pērkot biļetes koncertzāles kasē un internetā www.bilesuparadize.lv. Pērkot biļeti pie biļešu kontroliera, atlaides netiek piemērotas.

Koncertzāles kasē iespējams iegādāties arī Kino CĒSIS dāvanu kartes 7 EUR vērtībā.

Dāvanu kartes

Koncertzāles “Cēsis” kasē iespējams iegādāties dāvanu kartes EUR 5, 20, 30 un 50 vērtībā, kā arī elektroniskās dāvanu kartes par Jūsu izvēlēto summu. 

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties biļetes uz Koncertzāles "Cēsis" organizētajiem pasākumiem.

Nopirktās dāvanu kartes atpakaļ nepieņem un pret naudu nemaina.

Pēc dāvanu kartes atlikuma iztērēšanas un/vai derīguma termiņa beigām dāvanu karte kļūst lietošanai nederīga.