ČELLO CĒSIS | DUO LAUMA SKRIDE&DANIELS MILLERS ŠOTS
14. septembris, piektdiena - 19:00, 2018

ČELLO CĒSIS | DUO LAUMA SKRIDE&DANIELS MILLERS ŠOTS

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Divu izcilu un starptautisku atzinību guvušu mūziķu - latviešu pianistes Lauma Skrides un vācu čellista Daniela Millera Šota (Daniel Müller-Schott), programmā dzirdēsim Vīnes dižgara Ludviga van Bēthovena opusus un līdzās tiem - romantisma mūzikas ģēniju Roberta Šūmaņa un Frederika Šopēna skaņdarbus.

Millers Šots ir uzskatāms par vienu no labākajiem savas paaudzes čellistiem pasaulē un spēlējis kopā ar labākajiem ASV un Eiropas orķestriem. “Bezbailīgs izpildītājmākslinieks, ar tehniku, kas “aizdedzina”,” New York Times.

Pianiste Lauma Skride savas karjeras laikā muzicējusi vairākās prestižās koncertzālēs, uzstājoties gan kā solo māksliniece, gan kopā ar citiem pazīstamiem mūziķiem. Tāpat arī Skride saņēmusi vairākus prestižus starptautiska mēroga apbalvojumus.

 

Daniels Millers Šots, čells/Vācija

Lauma Skride, klavieres

 

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos.

Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

 

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Cēsu novada dome un Vācijas vēstniecība Latvijā.