UKULELES KONCERTS. UKU un LELES dziesmas
11. septembris, svētdiena - 14:00

UKULELES KONCERTS. UKU un LELES dziesmas

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Uku un Lele ir gatavi savam lielajam koncertam, bet Dieziņam ir drusku bail. Diez kas varētu palīdzēt pārvarēt Dieziņa bailes? Protams, ka dziesmiņa!

Muzikālā bērnu raidījuma “Ukulele” mazie skatītāji aicināti dziedāt un dejot kopā ar Uku, Leli un Dieziņu koncertā “Uku un Leles dziesmas”.

Koncertā Uku un Lele dziedās bērnu iemīļotās dziesmas no raidījuma “Ukulele” — lielāko daļu no tām radījusi talantīgā, Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, kas zināma arī kā “Tutas lietu” dziesmu autore. Līdzās varoņiem Uku (Uldis Siliņš), Lelei (Annija Putniņa) un Dieziņam (Elīna Bojarkina) uz skatuves kāps arī pianists Raimonds Petrauskis, perkusionists Ernests Mediņš un ģitārists Rihards Goba.

Koncertprogrammas garums būs 50 minūtes, tā īpaši pielāgota bērniem vecumā no 1 līdz 6 gadiem, lai kļūtu par neaizmirstamu pieredzi pašiem mazākajiem mūzikas klausītājiem. Koncerta režisore – Marta Selecka, horeogrāfs – Rolands Meržejevskis.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.