Šūberts un Mālers. DIVAS CETURTĀS
5. februāris, sestdiena - 18:00

Šūberts un Mālers. DIVAS CETURTĀS

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Gunta GELGOTE, soprāns

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Diriģents Andris POGA

Programmā:

Francis Šūberts, Ceturtā simfonija

Gustavs Mālers, Ceturtā simfonija

Koncertprogrammā – divi austrieši un viņu ceturtās simfonijas. Viens dēvējams par pirmo īsteno romantiķi, otrs simbolizē ēras norietu.  No vienas puses – Francis Šūberts un viņa 1816. gadā tapusī Ceturtā – “Traģiskā” simfonija, kas, jāteic, traģiski kā nosaukums, taču atskaņota vien 20 gadus pēc komponista nāves, no otras – Mālers un 19., 20. gadsimta mijā tapusī, gadu vēlāk atskaņotā Ceturtā, kas sākotnēji gaidītos laurus tolaik neplūca.

Ir pagājuši vairāk nekā simts un divi simti gadu, mūzika klausītājus ir pārliecinājusi un koncertā Cēsīs tas notiks vēlreiz, kad komponisti un viņu simfonijas tiksies uz vienas skatuves meistarīgā diriģenta Andra Pogas vadībā.

 

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID apliecīvai vai auto vadītāja apliecība). Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Visu koncerta laiku, kā arī pirms un pēc tā, apmeklētājiem obligāti jāvalkā mutes un deguna aizsegs. Noteikumu neievērošanas gadījumā, tiks izteikts aicinājums atstāt zāli.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.