Saulius Petreikis un World Orchestra. BALTIJAS VIKINGI
27. augusts, sestdiena - 19:00, 2022

Saulius Petreikis un World Orchestra. BALTIJAS VIKINGI

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Vasaras pilnbriedā Cēsīs koncertēs starptautiski atzītais lietuviešu multiinstrumentālists Saulius Petreikis un mūziķi no “World Orchestra”, lai iepazīstinātu klausītājus ar savu jaunāko koncertprogrammu “Brīvība sauc” (Laisvė šaukia). Etno folka ritmi, kas ikvienā atmodinās seno Baltijas vikingu garu.

Saulius pazīstams ar to, ka viņš spēlē 50 dažādus koka pūšaminstrumentus no dažādām pasaules valstīm, un ir vienīgais mūziķis, kurš prot muzicēt arī uz dažādiem seno Baltu koka instrumentiem.

Petreikis uzstāšanās vienmēr ir pāri malām plūstošas enerģijas uzlādētas, brīvas improvizācijas raisošas un tiecas lauzt robežas starp tradicionālo folkmūziku, pasaules mūziku un eksperimentālo džezu. Viņa radītās kompozīcijas ir daudzšķautņainas, mūzikas tekstūrām un krāsām bagātas, uzrunājot gan gados jaunus, gan pieredzējušākus klausītājus visā pasaulē.

Saulius Petreikis un World Orchestra. BALTIJAS VIKINGI

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.