RAIMONDS PAULS. Mūzikli
15. decembris, ceturtdiena - 19:00

RAIMONDS PAULS. Mūzikli

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Raimonds PAULS, klavieres

Dināra RUDĀNE, vokāls

Elza ROZENTĀLE, vokāls

Latvijas Radio Bigbends

Programmā skanēs populārākie skaņdarbi no Maestro mūzikliem “Leģenda par zaļo jumpravu” un “Nāc pie puikām”.

2000. gadā Dailes teātrī tapa mūzikls “Leģenda par zaļo Jumpravu” ar Guntara Rača vārdiem. Kopā ar bigbendu un Raimondu Paulu dziesmas no šī skatuves darba pirmo reizi izpildīs talantīgā dziedātāja Elza Rozentāle.

Otrs koncerta programmā iekļautais skatuves darbs, kuram mūziku radījis Raimonds Pauls, ir 1982. gada leģendārais Rīgas operetes teātra mūzikls “Nāc pie puikām” ar Jāņa Petera vārdiem. Savulaik dziesmas no tā izpildīja grupa “Dālderi”, bet tagad ar Radio bigbendu un Maestro kopā uz skatuves redzēsim Dināru Rudāni.

Koncertā skanēs tādi publikas iemīļoti skaņdarbi no abiem mūzikliem kā “Baltā dziesma”, “Anno Domini”, “Nepareizā dziesma”, “Vera koko” un citas. Īpaši šai programmai ir tapušas jaunas Kārļa Vanaga aranžijas un visiem zināmās melodijas bigbenda skanējumā ieguvušas jaunu jaudu.

 

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.