Portugāļu fado balss I CARMINHO
21. maijs, sestdiena - 19:00

Portugāļu fado balss I CARMINHO

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Carminho ir viena no izcilākajām fado dziedātājām un starptautiski atzīta portugāļu māksliniece. Viņa tiek uzskatīta par talantīgāko un oriģinālāko savas paaudzes fado dziedātāju, kuras daiļrade aptver gan tradicionālo, gan mūsdienu fado. Carminho repertuārā jūtama arī portugāļu tautas un brazīļu populārās mūzikas, džeza, popa un roka ietekme.

Carminho (īstajā vārdā Maria do Carmo Carvalho Rebelo de Andrade) dzimusi fado ģitāristu un dziedātāju ģimenē, viņas māte ir slavenās fado dīva Terēza Sikeira. Fado vienmēr bija tik klātesošs, ka Carminho nekad nedomāja, ka tā varētu kļūt par viņas nodarbošanos.

Pirmais solo albums "Fado" tika izdots 2009. gadā un kļuva par vienu no gada atzītākajiem ierakstiem, sasniedzot platīna līmeni. Apskaužams debijas albuma rezultāts, kas ļāva Carminho balsij atvērt durvis uz portugāļu sirdīm, bet talantam – durvis uz visu pasauli.

Spožajai debijai seko vēl četri izcili studijas albumi, koncerti uz lielākajām skatuvēm visā pasaulē, kā arī publikas mīlestību un kritiķu atzinība.

Līdzšinējais muzikālais ceļš atklājis Carminho kā mākslinieci, kas pieņem stingrus un pārdomātus lēmumu, nekad neaizmirst savu izcelsmi un, turpinot vairākus gadsimtus senu fado mūzikas tradīciju, spēj būt aktuāla un saprotama arī mūsdienu paaudzei.

Portugāļu fado balss I CARMINHO

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.