Krists Auznieks.Monoopera APZINĀŠANĀS (pasaules pirmatskaņojums)
8. oktobris, svētdiena - 18:00, 2023

Krists Auznieks.Monoopera APZINĀŠANĀS (pasaules pirmatskaņojums)

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Krists Auznieks - ideja, mūzika, elektronika, librets

Katrīna Neiburga – māksliniece

Evija Vēbere, balss

Trio Art-i-Shock: Agnese Egliņa (klavieres), Guna Šnē (čells), Guntars Freibergs (sitaminstrumenti)

Monodrāma “Apzināšanās” ir viena cilvēka ceļš iekšup. Tā izceļ cilvēka piedzīvojumu no fiziskā ķermeņa visdziļākajām struktūrām līdz prāta nemateriālajiem stāvokļiem, un piedāvā ceļu, kur emocijas kā okeāna viļņi nāk un iet, veidojot krāšņu ainavu.

Krists Auznieks aicina iegrimt skaņu ainavā, kuru pārstāv ne tikai mūzika, bet arī Pāli valodā izteikts apzināšanās ceļš. Kur Evijas Vēberes ēteriskā balss kļūst par telpu, kurā mēs visi atrodamies, jo, kā zināms, tas akmens, ko mūrnieki aizmeta prom, kļūs par stūrakmeni.

Dodies ceļā cauri prāta labirintiem, un atver sev iespēju piedzīvot kaut ko unikālu un patiesi iedvesmojošu. Piedalies šajā pārpasaulīgajā iestudējumā, pirmajā operā Pāli valodā, un pievienojies mums transformējošā pieredzē, kas eksistē starp vielas un apziņas pasauli.

Operas librets balstīts Sattipathana sutrā.

 

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.