Koncertuzvedums Starptautiskajā Teātra dienā KATRAI STUNDAI SKAISTUMS SAVS
27. marts, pirmdiena - 19:00

Koncertuzvedums Starptautiskajā Teātra dienā KATRAI STUNDAI SKAISTUMS SAVS

Organizē: Cēsu Kultūras centrs

27.marts – Starptautiskā teātra diena! Jau ierasti šajā svētku dienā Cēsu Teātra aktieri aicina kopīgi izbaudīt teātra spēlēšanas brīnumu!

Pirms nedaudz vairāk nekā pieciem gadiem, 2017. gada 27. novembrī, Koncertzāles “Cēsis” foajē teātra spēlēt gribētāji - dažāda vecuma cēsnieki, dažādu profesiju pārstāvji – pirmo reizi satikās ar savu režisori Edīti Siļķēnu, lai kopīgi turpinātu spodrināt teātra spēlēšanas tradīcijas Cēsīs, kas ilgst jau gandrīz 150 gadus.

Šajā laikā mēģinājumos, izbraukumos, izrādēs Cēsis un daudzviet Latvijā, kopā pavadītas neskaitāmas stundas, un katrai bijis skaistums savs. Iestudējot lugas, ir dziedāts un dejots, raudāts un smiets, mīlēts un nīsts, tāpēc svētku dienā gribam savus uzticamos skatītājus iepriecināt ar koncertuzvedumu “Katrai stundai skaistums savs”.

Izskanēs dziesmas un īsi fragmentu zibšņi no visām šajos piecos gados iestudētajām izrādēm, uzvedumiem un koncertiem. Sākot ar pirmo iestudējumu “Mucenieks un Muceniece” līdz jaunākajam veikumam – “Trīnes grēki”.

Cēsu Teātra aktieri ir apņēmības pilni saviem skatītājiem dāvāt muzikāli krāsainus mirkļus!

Tiekamies!

Ieeja: 5 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem un Cēsu Drauga kartes īpašniekiem – 3,00 EUR. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Pasākumu rīko Cēsu Kultūras centrs.