JAZZ LOUNGE ar Carsten Dahl trio
27. maijs, piektdiena - 19:00

JAZZ LOUNGE ar Carsten Dahl trio

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Koncertzāles Jazz Lounge koncertu sērijā viesosies trio, kuru veido starptautiski atzīti džeza mūziķi – Kārstens Dāls (Carsten Dahl) no Dānijas, Ole Mortens Vāgans (Ole Morten Vågan) no Norvēģijas un Ivars Arutjunjans no Latvijas.

Koncerta programmā apvienotas ritmiskās un harmoniskās noskaņas, ko iedvesmojusi 20. gadsimta afro-amerikāņu mūzika, un impresionistiskas pašu mūziķu sajūtas konkrētajā brīdī un vietā, tādejādi padarot šo koncertu par unikālu un vienreizēju džeza pieredzi. Trio atskaņos mūziku no The Great American Songbook un plaši zināmus džeza mūzikas standartus, kā arī brīvas improvizācijas.

Lai gan programma ir daudzšķautņaina, trio meistarīgo improvizatoru izpildījums, dinamiskā  saspēle un savstarpējā izjūta klausītājiem ļaus baudīt iekšējā gara ceļojumu – brīvu un vieglu.

Kārstens Dāls mūsdienās tiek uzskatīts par vienu no inovatīvākajiem un aizrautīgākajiem mūziķiem-improviztoriem. Šķiet, viņa talants ir neizsmeļams. Brīvu izmantojot džeza tradīcijas un apvienojot tās ar pārsteidzošu oriģinalitāti un vēstījumu, viņš komponē arī orķestra darbus un darbojas kā multiinstrumentālists paša veidotos iestudējumos. Dāls ir piedalījies vairāk nekā 300 ierakstu tapšanā, ieguvis neskaitāmas balvas, kā arī saņēmis plašu kritiķu atzinību visā pasaulē.

Ole Mortens Vāgans ir norvēģu džeza mūziķis, basa spēlētājs. Viņš zināms kā vairāku atzītu ierakstu dalībnieks un Trondheim Jazz Orchestra vadītājs. Sadarbojies ar ietekmīgākajiem pasaules džeza mūziķiem un komponistiem. Vāgans ir grupas Motif dalībnieks.

Ivars Arutjunjans savu bungu skanējumu un muzikālo pieredzi guvis studējot Kopenhāgenā, Berlīnē un Parīzē. Viņš uzstājies daudzās valstīs, spēlējot kopā ar Seamus Blake, Greg Osby, Jerry Bergonzi, Logan Richardson un citiem starptautiski zināmiem mūziķiem.

JAZZ LOUNGE ar Carsten Dahl trio

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.