Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība Nepāriet
18. decembris, sestdiena - 19:00, 2021

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība Nepāriet

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Mūziķu apvienība NEPĀRIET, kurā šobrīd muzicē  Jānis Šipkēvics, Alise Joste, Evija Vēbere, Kaspars Vizulis, Kārlis Josts, Lorete Medne, Miķelis Putniņš un Rinalds Maksimovs, tika izveidota 2017. gadā, kad tās galvenais vilcējspēks Jānis Šipkēvics sapulcināja jaunus mūziķus, lai kopīgi interpretētu Imanta Kalniņa un Ainara Mielava leģendāro 1997. gada albumu "Par lietām, kuras tā ar' nekad nepāriet". 2019. gadā tas tika ieskaņots albumā "Pāri".

Darbs pie Imanta Kalniņa skaņdarbiem radīja mūziķos vēlmi turpināt sadarbību, tādēļ tika uzrunāts dzejnieks Marts Pujāts, kurš īpaši "Nepāriet" radīja jaunu dzejoļu ciklu. Tas pārtapa desmit jaunos skaņdarbos, kas iekļauti jaunajā albumā "Lūk" (2021), un ko dzirdēsim koncertā Cēsīs. 

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība Nepāriet

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Visu koncerta laiku, kā arī pirms un pēc tā, apmeklētājiem obligāti jāvalkā mutes un deguna aizsegs. Noteikumu neievērošanas gadījumā, tiks izteikts aicinājums atstāt zāli.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.