ČELLO CĒSIS | TANGO ČELLAM UN VIBRAFONAM
15. septembris, sestdiena - 14:00, 2018

ČELLO CĒSIS | TANGO ČELLAM UN VIBRAFONAM

Organizē: Koncertzāle Cēsis

 

Čello Cēsis atkal pārsteidz ar unikālām programmām un neparastām instrumentācijām! Ja aizvadītajā festivālā atklājām čella un saksofonu kvartetu koncertprogrammu, tad šoreiz aicinām baudīt čella un vibrafona valdzinošo saspēli.

Koncerta centrālām muzikālā tēma - TANGO. Tapāt kā divi partneri saplūst dejā, tā arī čells un vibrafons - dažādi pēc tembra un spēles tehnikas, kļūs par jaunu emocionālo veselumu, paplašinot viens otra iespējas un radot neparastu, agrāk neskartu skaņas paleti.

Programmu veidojis pasaulslavenā orķestra Kremerata Baltica ilggadējs solists  Andrejs Puškarevs kopsadarbībā ar čellisti Tatjanu Rediko. Tajā ietvertas gan Puškareva  oriģinālkompozīcijas, gan šim īpašajam duetam pašu izpildītājmākslinieku radīti Eižena Izaī un Astora Pjacollas skaņdarbu aranžējumi. Programmu caurvīs tango raksturīgā kaislība un juteklīgā enerģija un Cēsīs skanēs tās pirmatskaņojums.

 

Festivāls Čello Cēsis tiecas sapludināt robežas starp mākslas žanriem, tādēļ arī šogad dienas koncerts notiks INSIGNIA mākslas galerijā reizē ar koncertzāles jaunās sezonas pirmās mākslas izstādes atklāšanu. Apmeklētājiem būs iespēja baudīt divus pasākumus vienā reizē – atklāt un apskatīt latviešu gleznotājas Vinetas Kaulačas jaunāko darbu izstādi \"Virsmas atmiņa\" un piedzīvot koncerta “Tango čellam un vibrafonam” burvību.

 

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos.

Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

 

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Cēsu novada dome.