ČELLO CĒSIS| DUO ČELLAM UN KLAVESĪNAM
15. septembris, svētdiena - 13:00, 2019

ČELLO CĒSIS| DUO ČELLAM UN KLAVESĪNAM

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Ramons JAFFE | Ramone JAFFÉ, čells/ Vācija

Aina KALNCIEMA, klavesīns

Margarita BALANAS, gleznošana

Koncertā mākslas galerijā sastapsies mūzika un glezniecība. Dzirdēsim brīnišķīgu čella un klavesīna saspēli, kur baroka laikmeta un mūsdienu mūzikas repertuārā satiksies seni draugi un domubiedri – klavesīniste Aina Kalnciema un Vācijā dzīvojošais čellists Ramons Jaffe. Mūziķu veidotā koncertprogramma klausītājus aizvedīs mūzikas vēstures piepildītā ceļojumā no senajiem Baha un Hendeļa skaņdarbiem, līdz mūsu laikabiedru Pētera Vaska, Jura Karlsona un paša čellista Ramona Jaffes oriģināldarbiem.

Koncerta pārsteigums būs festivāla Galā koncerta solistes, čellistes Margaritas Balanas performance – viņa koncerta noskaņu ietērps krāsās, gleznojot dzīvās mūzikas pavadījumā.

Koncerts norisinās Koncertzāles Cēsis INSIGNIA mākslas galerijā.

 

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Cēsu novada pašvaldība.

Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.