Baleta Gala un zvanu ansamblis. MAĢISKAIS RIEKSTKODIS
4. decembris, svētdiena - 17:00

Baleta Gala un zvanu ansamblis. MAĢISKAIS RIEKSTKODIS

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Igaunijas Nacionālā baleta solisti

Zvanu ansamblis "Arsis" (Igaunija)

Diriģents Aivar Mäe

Daudzu pasaules baleta trupu gada nogales repertuārs mūsdienās nav iedomājams bez leģendārā Pētera Čaikovska baleta „Riekstkodis”, kas lieliem un maziem uzbur brīnišķīgu ziemas pasaku ainu un paliek atmiņā ar bezgala skaistu mūziku.

Šoreiz Cēsīs aicinām izbaudīt baleta “Riekstkodis” Gala koncertu, kurā Igaunijas Nacionālā baleta solistu sniegumā redzēsim pazīstamākos un populārākos deju numurus, bet skaistākās Pētera Čaikovska skaņdarba svītas skanēs "Arsis" zvanu ansambļa sniegumā.

Dibinot ansambli 1993. gadā, kolektīva dalībnieki bija vienīgie rokas zvanu mūziķi ne tikai Igaunijā, bet arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd profesionālajā ansamblī ir astoņi dalībnieki, izveidotas divas rokas zvanu skolas un vairāki jauniešu koncertu ansambļi. "Arsis" ierakstījuši 8 kompaktdiskus un koncertējuši turnejās pa visu pasauli – Somiju, Zviedriju, Norvēģiju, Latviju, Lietuvu, Poliju, Spāniju, Franciju, Itāliju, Vāciju, Beļģiju, Portugāli, Nīderlandi, Lielbritāniju, Īriju, Dienviduāfriku, ASV, Kanādu, Ķīnu un Libānu.

Zvanu skanējums Cēsīs ikvienam ļaus sajust Ziemassvētku tuvošanos!

Koncerts visai ģimenei.

BALETA SOLISTI

Ali Urata

Ketlin Oja

Marcus Nilson

Seili Loorits-Kämbre

Heidi Kopti

 

Baleta Gala un zvanu ansamblis. MAĢISKAIS RIEKSTKODIS

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.