Ambiente skatuve_Tīrkultūra | TOM ADAMS
26. janvāris, sestdiena - 19:00, 2019

Ambiente skatuve_Tīrkultūra | TOM ADAMS

Attīstot savu koncertsēriju Ambiente skatuve, kas aizvadītajā sezonā ieguvusi klausītāju uzmanību ar tādu mūziķu kā Maarja Nuut, Hogni un Vikoja Čova uzstāšanos, koncertzāle “Cēsis” jaunajā sezonā uzsāk sadarbību ar Latvijas Radio 3 Klasika programmu TĪRKULTŪRA. Balto sesiju ciklā gaidāmie koncerti būs veidoti baltā galerijas estētikā, kur iemirdzēties laikmetīgās mūzikas talantiem. Atklājot tīros un patiesos avotus mūsdienu kultūrā, aicināsim klausītājus izbaudīt sesiju īpašo atmosfēru un mūzikas nianses.

Pirmā koncerta solomākslinieks būs Toms Adams, kurš savā ikdienā nelieto viedierīces un sociālas platformas, līdz ar to viņa mūzika ir klajš pretstats interneta vides pārsātinātībai - tā ieved klausītāju pasaulē, kurā ir dzīva apjausma par īstenību un patiesumu. Adamsa debijas solo albums “Silence” iznāca 2017. gadā. Tas izcēlās ar mūziķa unikālo falseta vokālu un tika iekļauts Boba Boilena NPR radio gada albumu desmitniekā: “Šī smeldzīgā, atmosfēriskā mūzika it kā apstādina laiku... Ja meklējat klusu ierakstu šajos steigas pilnajos laikos, šis būs īstais.”

Šī gada oktobrī klajā nācis Toma Adamsa jaunākais albums “Yes, Sleep Well Death”. Lai arī jaunais ieraksts bagātināts ar post roka un elektroniskās mūzikas ietekmēm, mūzikai joprojām piemīt tik pazīstamais, melodiskais Adamsa dziesmu rakstīšanas kods. Tas tikai izvērsies vēl plašākā skaņu pasaulē. Rezultāts ir aizraujoša un unikāla dziesmu kolekcija, kas klausītāju aizved ceļojumā pretī nezināmajam, un ko dzirdēsim arī Cēsīs.

Pirms Toma Adamsa uz koncertzāles “Cēsis” skatuves dzirdēsim latviešu grupu ”Vēstnieks\". Apvienība savu muzikālo ceļu sākusi 2017. gadā, kad grupas līderis Rūdolfs Macats nolēma pievērsties dziesmu rakstīšanai, lai bagātinātu dziesmu klāstu, kas skan latviešu valodā. Tika izdots pirmais grupas “Vēstnieks” EP “Volume I”, kas bija kā atspēriena punkts turpmākajai darbībai. 

Pēc koncerta apmeklētāji aicināti uz Pēckoncerta sarunu ar mūziķiem. 

*Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

**Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.