AMBIENTE SKATUVE_Martin Kohlstedt
27. aprīlis, sestdiena - 19:00

AMBIENTE SKATUVE_Martin Kohlstedt

Organizē: Koncertzāle Cēsis

Koncertciklā Ambiente skatuve Cēsīs uzstāsies Martins Koltšteds - viens no izcilākajiem instrumentālās mūzikas un elektronikas komponistiem, pianistiem un producentiem. Viņa iepriekšējie albumi «Tag» un «Nacht», «Strom», «Ströme», «Flur», kā arī jaunākais ieraksts ar nosaukumu «Feld» guvuši starptautisku atzinību koncerttūrēs visā pasaulē.

Gan dzīvajās uzstāšanās reizēs, gan studijas ierakstos Martins Kolšteds nosaka standartus tam, kā mūsdienīgi elektronikas izteiksmes līdzekļi var viegli saplūst ar analogajām un akustiskajām mūzikas atskaņošanas pieejām – sākot ar klasisku klaviermūziku un ambientām noskaņām, līdz lauka ierakstiem un dabas skaņu fiksācijai. Kolšteds iedvesmas un ietekmes no principiāli atšķirīgām pasaulēm un skaņu ainavām intuitīvi apvieno unikālā un jaunā vienumā.

Pats Martins savu daiļradi raksturo kā modulāru kompozīciju; viņa skaņdarbi vienmēr ir kustībā un nekad nepieturas pie noteiktas formas – pat koncertu laikā. Improvizācija ir svarīga viņa radošā procesa sastāvdaļa, tāpat arī mijiedarbība ar klausītājiem, telpu un kontekstu.

AMBIENTE SKATUVE_Martin Kohlstedt

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.