Kā ir būt meitenei mūsdienu pasaulē? Sešas pusaudzes sešās valstīs – Dienvidkorejā, Vācijā, Tanzānijā, Lielbritānijā, Serbijā un Čīlē – ilgojas pēc brīvības, vēlas iemīlēties un pašas būt noteicējas pār saviem ķermeņiem.
Sarežģītās situācijās viņas pieņem savus lēmumus, tiek galā ar pubertātes krīzi, drosmīgi iestājas pret ierobežojumiem un brutālām tradīcijām, pret sabiedrības spiedienu, skaistuma māniju un aizspriedumiem. Viņas ir jaunas un lieliskas par spīti visam.
Angļu, spāņu, vācu, serbu un korejiešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.
Skolēniem, studentiem, pensionāriem, invalīdiem biļetes uz šo seansu ir bez maksas un tās iespējams izņemt koncertzāles "Cēsis" kasē. Pie ieejas kino zālē, jāuzrāda biļešu kontrolierim attiecīgā apliecība.
Pērkot biļetes koncertzāles kasē un internetā (www.bilesuparadize.lv) tiek piemērotas sekojošas atlaides:
10% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem.
15% atlaide - Piemēro, ja uz kino nāk vismaz 4 vienas ģimenes locekļi.
Darbojas kafejnīca, kur pirms seansa iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas. Ienākt ar saviem dzērieniem un uzkodām nav atļauts.