Skolas brīvlaikā deviņgadīgā Elizabete dodas pie ģimenes uz Venecuēlas lietusmežiem. Tagad, kad pilsētā viņai ir izveidojušās jaunas draudzības, dzīve džungļos viņu vairs nevilina. Vēl jo mazāk viņa vēlas pieskatīt mazo brāli Leo. Kad mamma un tētis negaidīti dodas uz pilsētu pie ārsta, Elizabete, aizrāvusies ar grāmatas lasīšanu, nepamana, ka Leo pazūd noslēpumainajos džungļos. Lai izglābtu brāli un neredzētas sugas radījumu Pūkainīti, Elizabete uzdrošinās iepazīt Venecuēlas džungļu noslēpumus.
Filma latviešu valodā.
Kino biļetes cena 7 eiro.
Pērkot biļetes koncertzāles kasē un internetā (www.bilesuparadize.lv) tiek piemērotas sekojošas atlaides:
10% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem, daudzbērnu ģimenes apliecības "Goda ģimene" īpašniekiem, invalīdiem. Pie ieejas kino zālē, jāuzrāda biļešu kontrolierim attiecīgā apliecība.
15% atlaide - Piemēro, ja uz kino nāk vismaz 4 vienas ģimenes locekļi.
Nākot uz vakara seansiem (no pl.18:00), biļetes klātienē iespējams iegādāties tikai pie biļešu kontroliera par tām norēķinoties skaidrā naudā. Pērkot biļeti pie biļešu kontroliera, atlaides netiek piemērotas.
Darbojas kafejnīca, kur pirms seansa iespējams iegādāties dzērienus un uzkodas. Ienākt ar saviem dzērieniem un uzkodām nav atļauts.
