Zināmi koncertšova  „SuperMikrofons” dalībnieki

Zināmi koncertšova „SuperMikrofons” dalībnieki

6. aprīlis, 2016

Noskaidroti tie jaunie talanti, kas piedalīsies izdevniecības „Mikrofona Ieraksti” 20 gadu jubilejai veltītajā koncertšovā „SuperMikrofons” un cīnīsies par galveno balvu – iespēju uzstāties lielkoncertā „20 gadi latviešu mūzikā” Arēnā Rīga 9.novembrī, kā arī iegūs vienas dziesmas veicināšanas līgumu 1000 eiro vērtībā.

Cēsu koncertšova ‘SuperMikrofons’ dalībnieki

Sandis Bergholcs
Alīna Ņikitina
Una Daniela Aizgale
Artis Pūpols
Anete Luīze Spure
Pauls Ēriks Skujiņš, Emīlija Kate Tomsone, Trīne Žagare, Kitija Šūlmeistere
Linda Pūle
Annemarija Moiseja
Līga Kariņa
Gundega Adamsone

Pavisam konkursam no visas Latvijas saņemti vairāk nekā 150 jauno mūziķu pieteikumu. Visaktīvākie bijuši Rīgas mūziķi, kas iesūtījuši 49 pieteikumus. Liela atsaucība bijusi arī no Madonas, Valmieras un Liepājas mūziķiem, kur saņemti vairāk nekā 20 dalībnieku pieteikumi uz katru no koncertiem. Pilns dalībnieku saraksts atrodams MicrecPM mājaslapā: http://www.micrecpm.lv/supermikrofons2016/

Katrā koncertšova „SuperMikrofons” koncertā kādā no 8 Latvijas pilsētām savus favorītus varēs atbalstīt arī klausītāji un koncerta apmeklētāji, balsojot par viņuprāt labāko priekšnesumu, un kopā ar profesionālu žūriju izvēloties to mūziķi, kas saņems galveno balvu – vienas dziesmas veicināšanas līgumu no izdevniecības „Mikrofona Ieraksti” 1000 eiro vērtībā, kā arī iespēju piedalīties koncertu sērijas noslēguma lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā” 9. novembrī Arēnā Rīga.

Koncertšovā „SuperMikrofons”, kura ierakstu veiks „Latvijas Neatkarīgā  Televizīja”, un kas vasarā būs vērojams TV ekrānos, vieni paši un kopā ar jaunajiem talantiem dziedās Guntars Račs, Olga Rajecka, Līvu un Buks un citi īpašie viesi! Koncertšovu vadīs Lauris Reiniks!

  Aicinam atbalstīt savus favorītus 5.maijā Vidzemes koncertzāle CĒSIS, plkst. 19;00

Kompānija “Mikrofona ieraksti” šo 20 gadu laikā ir aktīvi meklējusi un attīstījusi jaunus vārdus Latvijas mūzikā, devusi iespēju izdot ierakstus dažāda žanra iepriekš vēl nezināmiem māksliniekiem. “Mikrofona ieraksti”, jeb vienkārši “MicRec” ir dibināta 1996. gada 17. aprīlī. Šo gadu laikā izdoti 550 dažādu izpildītāju albumi un izlases, un notikusi aktīva sadarbība ar visiem vadošajiem Latvijas māksliniekiem.