Vidzemes koncertzālē “Cēsis” apskatāma  modes un mākslas kolekcija “Atbrīvo zvēru sevī!”

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” apskatāma modes un mākslas kolekcija “Atbrīvo zvēru sevī!”

18. augusts, 2016

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” apskatāma  modes un mākslas kolekcija “Atbrīvo zvēru sevī!”

Līdz 25.augustam Vidzemes galvenajā kultūras pilsētā Cēsīs  būs aplūkojama unikāla modes un mākslas kolekcija ar nosaukumu “Atbrīvo zvēru sevī!”, kas tapusi saldējumam “Magnum” sadarbjoties ar Latvijā populārām modes dizainerēm un māksliniecēm: Dace Bahmann, Narciss, Katya Katya Shehurina, Ievu Bondari, Ievu Ekmani un Kristīni Luīzi Avotiņu. Jaunā kolekcija apvieno gan modes, gan vizuālās mākslas darbus ar mērķi iedvesmot ikvienu ļauties saldējuma baudīšanai, uzdrīkstēties vairāk un atbrīvot savu iekšējo zvēru. Cēsis ir pēdējā pieturvieta, ar ko arī noslēgsies kolekcijas ceļojošā izstāde.

Modes un mākslas kolekcijas “Atbrīvo zvēru sevī!” apvieno deviņus izsmalcinātus un unikālus tērpus un deviņas košas un daudzveidīgas gleznas. Kolekcija plašākai publikai pirmo reizi tika prezentēta 19.maijā “Dizaina Fabrikā”. Tā tika radīta par godu šī gada jaunumam – kārdinošajam saldējumam “Magnum Double”, kas ir pieejams veikalos visā Latvijā.

Jautājot par darbu tapšanas procesu, mākslinieces un dizaineres atklāja, ka iedvesmu kolekcijai tās smēlās gan pašā tēmā “atbrīvo zvēru sevī” un pārdomās par to, gan baudot jaunā saldējuma “Magnum Double” visas trīs garšas – šokolādes, karameles un zemesriekstu sviesta. Darbu autores arī atklāja, ka projekts viņām bijis izaicinājums, kas rezultējies skaistā, vienotā kolekcijā, izceļot katras mākslinieces stilistiku.

Jau vairākus gadus saldējums “Magnum” sadarbojas ar radošās nozares pārstāvjiem, un šogad zīmols vienā projektā ir apvienojis pat vairākas modes dizaineres un mākslinieces. Jaunā saldējuma “Magnum” modes un mākslas kolekcija būs īpaši interesanta patiesas baudas un mākslas cienītājiem, sevišķi tiem, kas nebaidās no izaicinājumiem. “Atbrīvo zvēru sevī!” projekta darbi līdz 26.augustam būs aplūkojami Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Kontaktinformācija:

Gita Deniškāne

“Magnum” sabiedrisko attiecību konsultante

Tālr.: +371 29890433 , e-pasts: gita.deniskane@alphabaltic.lv