Vasaras izskaņā apvienības "100 baltas dvēseles" koncerts

Vasaras izskaņā apvienības "100 baltas dvēseles" koncerts

16. augusts, 2016

10. septembrī koncertzālē Cēsis notiks mūziķu apvienības “100 baltas dvēseles” koncerts, kurā izskanēs drīzumā gaidāmā albuma “Vienaldzība” materiāls.

“100 baltas dvēseles” kā muzikāls projekts radās 2007. gadā, kopīgi muzicēt sākot Mārtiņam Jansonam un Ivaram Krastam. Laika gaitā gan koncertos, gan ierakstu sesijās sadarbojoties ar daudziem jo daudziem domubiedriem, nu apvienība nostiprinājusies kā trijotne. Kopš pirmās satikšanās kolektīvā muzicē arī Alise Joste. Šāds kodols ir nostiprinājies līdz pat otrajam studijas albumam, kurš iznāks pēc 7 gadu pauzes. Otra albuma skanējums ir īpaši piesātināts ar elektroniskās mūzikas risinājumiem, kurus meklēt, atrast un iekļaut palīdzējis Pēteris Pāss, kurš grupai pievienosies uz skatuves 10. septembra koncertā.

Līdzīgi kā “100 baltu dvēseļu” debijas ierakstā arī jaunā albuma “Vienaldzība” iemūžināšanā piedalījusies virkne viesmūziķu – komponists un klarnetists Jēkabs Nīmanis, bundzinieks Jānis Burmeisters, vijolniece Ilze Gagaine, čelliste Undīne Balode, tubists Ansis Nikolovskis, jau pieminētais Pēteris Pāss. Ieraksta gala apstrādi veidojuši Gatis Zaķis un Braiens Pails (Brian Pyle). 

Biļetes uz koncertu jau pārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Gaidāmā albuma pirmais publiskotais skaņdarbs "Šodien". KLAUSĪTIES