Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz filmu "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru"

Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz filmu "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru"

10. augusts, 2017

No 10.augusta tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana uz filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” pirmajiem seansiem.

“Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” ir stāsts par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams?

 “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” ir Nacionālā kino centra programmas Latvijas filmas Latvijas simtgadei  pirmā filma, kas pirmizrādi piedzīvo 18.augustā. Filmas režisors: Varis Brasla.

Bērnu lomās – Markuss Jānis Eglītis no Carnikavas un Eva Ozola no Kuldīgas. Pieaugušo lomās Mārtiņš Vilsons, Akvelīna Līvmane, Mārtiņš Meiers, Lauris Dzelzītis, Uldis Dumpis, Alise Polačenko, Vizma Kalme, Inese Pudža un citi. Kaķa Bambāna lomā – ventspilnieks Samuraj Lux Hugo Boss, otrā plāna kaķa lomā rīdzinieks Muris.

Interesenti tiek aicināti arī uz īpašu tikšanos ar filmas režisoru Vari Braslu 21.augustā plkst. 19.30 starp filmas seansiem, lai uzzinātu vairāk par filmas tapšanu un aizkulisēm.

Pirmie filmas seansi Cēsīs

18.augustā, plkst. 16.00 un 18.00;

20.augustā, plkst. 16.00 un 18.00;

21.augustā, plkst. 17.30 un 19.30. Starp seansiem plkst. 19.30 aicinām uz tikšanos kino zālē ar filmas režisoru Vari Braslu.

Par turpmākiem filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” seansiem Cēsīs informācija ŠEIT