Novembrī iespēja baudīt privātu kino seansu par īpašu cenu

Novembrī iespēja baudīt privātu kino seansu par īpašu cenu

2. novembris, 2020

Tikai novembrī Kino "Cēsis", kas darbojas Koncertzāles "Cēsis" telpās, piedāvā unikālu iespēju  -  baudīt kādu no mūsu repertuārā esošajām kino filmām privātā kino seansā tikai par 70 eur (standarta pakalpojuma cena ir 150 eur).

Laikā, kad ir vēlēšanās iepriecināt sevi ar kādu izklaidi, bet plašus publiskus pasākumus apmeklēt šķiet mazāk droši, piedāvājam sevis izraudzītu filmu uz lielā ekrāna noskatīties kopā ar ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem.

Privātā pasākumā, šajā gadījumā - privātā kino seansā, pēc valstī spēkā esošiem noteikumiem ir atļauts pulcēties līdz 10 personām.

Pieteikties uz privāto kino seansu un uzzināt par to vairāk iespējams zvanot pa tālruni 29152593 vai rakstot anete.goldmane@cesukoncertzale.lv.

Piedāvājumā šādas filmas:

BĒRNIEM UN ĢIMENĒM

"Lielās pēdas ģimene”

"Raganas"

“Slepenkaķis”

“Labākie draugi”

“Sapņu meistari”

PIEAUGUŠAJIEM UN KINO GARDĒŽIEM

Dokumentālā filma “Ar mīlestību, Aznavūrs”

“Ko zina klusā Gerda”

“Kā būt labai sievai”

“Lēdijas portrets ugunī”

“Sinonīmi”

“Par bezgalīgo”

“Dīlere”

“Melnais strazds”

“Mijkrēslī”

“Mazais Džo”

“Mans mīļākais karš”

“Maiņa”

“Godīgs zaglis”


Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un to neapmeklēt gadījumā, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Atrodoties koncertzālē publiskajās zonās līdz ieiešanai privātajā pasākumā kino zālē, apmeklētājiem jāvalkā mutes un deguna aizsargmaskas.

Pirms seansa lūgsim aizpildīt anketu, norādot visu seansa dalībnieku vārdus un kontaktinformāciju. Apliecinām, ka dati būs konfidenciāli un paredzēti izpaušanai tikai un vienīgi valsts Slimību profilakses un kontroles centram.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību!