NĀKOTNES IZAICINĀJUMU KONFERENCE "CILVĒKFAKTORS" CĒSĪS

NĀKOTNES IZAICINĀJUMU KONFERENCE "CILVĒKFAKTORS" CĒSĪS

10. marts, 2017

24.martā Cēsīs, Vidzemes koncertzālē "Cēsis" norisināsies nākotnes izaicinājumu konference "Cilvēkfaktors".

Konference pulcēs vairāk nekā 700 uzņēmumu vadītājus, personāla speciālistus, mārketinga un vadošos darbiniekus, kuri kopīgi meklēs atbildes un prognozēs, kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad.

Kā lektori uzstāsies 15 tādi savas jomas profesionāļi un viedokļu līderi, kā arī bijusī Latvijas valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, ziņu moderators un stratēģis Haralds Burkovskis, pārmaiņu vadītāja kompānija "Google" Karolina Levandovska, vadības zinību konsultants Daniels Pavļuts un komandu veidošanas treneris Māris Resnis.

Konferences gaitā mobilo sakaru operatora "Tele2" Personālvadības departamenta direktore Aija Bite-Ozere iepazīstinās arī ar kompānijas veikto pētījumu par darbinieku motivēšanu un talantu vadības pieredzi Latvijas uzņēmumos, pārmaiņu procesiem, prasmēm un kompetencēm, kas tiks sagaidītas no nākotnes darbinieka, kā arī radošu pieeju kā vienu no būtiskākajiem cilvēkresursu vadības attīstības virzieniem.

Pēc konferences lekciju daļas notiks pētījuma "Darbs nākotnē" prezentācija un diskusija, kuru vadīs pārmaiņu arhitekte Anita Gaile un Personāla asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Segla.

Katrs pasākuma apmeklētājs dāvanā saņems Robina Šarmas grāmatu "Izcilības stundas" 2.daļu.