Koncertzāle piedāvā krāšņu gadumijas programmu –  mūziklu koncertu un svētku balli

Koncertzāle piedāvā krāšņu gadumijas programmu – mūziklu koncertu un svētku balli

27. oktobris, 2015

Koncertzāle “Cēsis” parūpējusies par īpaši krāšņu gadumijas programmu - 29. decembrī cēsnieki un pilsētas viesi varēs baudīt koncertu “Mūziklu zelta melodijas”, bet 30. decembrī ikviens tiek aicināts uz Vecgada svētku balli.

 “Mūziklu zelta melodijas” koncertprogrammā klausītāji dzirdēs skaistākās ārijas un duetus no visā pasaulē pazīstamajiem un populārajiem Endrjū Loida Vēbera mūzikliem “Operas spoks”, “Evita”, “Kaķi” un citiem. Solisti būs latviešu muzikālo iestudējumu cerība, dziedātāja Annija Putniņa un Londonas Vestendas teātru aktieris, solists Naidžels Ričards (Nigel Richards). Programmai krāšņumu un skanīgumu piešķirs Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.

Dziedātāja Annija Putniņa jau vairāk nekā gadu ir atgriezusies Latvijā pēc studijām Londonas Karaliskajā Mūzikas Akadēmijā, kur apguvusi mūzikla žanra specifiku. Paralēli studijām, Annija kopā ar spožākajām mūziklu zvaigznēm piedalījusies prestižajā BBC Radio2 rīkotajā koncertā “Friday Night is Music Night”. Viņa ir atveidojusi lomu amerikāņu komponista Džona Bukino (John Bucchino) mūzikla “A Catered Affair” Eiropas pirmizrādē. Pirms Londonas perioda mākslinieci Latvijā varējām redzēt mūzikla ”Vestsaidas stāsts” titullomā, savukārt par Eponīnas lomu mūziklā “Nožēlojamie” Annija Putniņa tika izvirzīta Spēlmaņu nakts balvai nominācijā “Gada jaunā skatuves māksliniece”. 

Britu aktieris un dziedātājs Naidžels Ričards savu karjeru saistījis ar muzikālo teātri un savulaik strādājis kopā ar leģendāro amerikāņu komponistu Leonardu Bernstainu (Leonard Bernstein).  Vestendā viņš spēlējis galvenās lomas tādos mūziklos kā “Operas spoks”, “Nožēlojamie” un Princis Edvards”. Londonas KaraliskajāKoventgārdena operā Naidžels Ričards debitēja Kurta Veila (Kurt Weill) izrādē “Songs From A Hotel Bedroom”. Mūziķis bieži uzstājas arī TV, kino un radio projektos.

Koncertzāle “Cēsis” gadu noslēgs ar krāšņu Vecgada balli 30. decembrī. Par mūziku un lielisku atmosfēru tajā rūpēsies Jelgavas bigbends un solists Daumants Kalniņš, kā arī dīdžejs Egons Reiters. Būs pieejamas gan balles ieejas biļetes, gan biļetes ar vietu pie galdiņa. 

Biļetes iegādājamas: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10269http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10398