Kino gardēžu klubs bauda skatītāju ievērību

Kino gardēžu klubs bauda skatītāju ievērību

29. marts, 2016

Lielu kino mīļu atsaucību guvis koncertzāles “Cēsis” un “Spektrs” kopprojekts Kino gardēžu klubs, kura ietvaros kopš februāra apmeklētājiem ir iespēja noskatīties izmeklētas, starptautiskos festivālos atzītas un ikdienas repertuāros neiekļautas filmas. 

“Arvien cenšas pilnveidot un dažādot māksliniecisko programmu, tai skaitā kino piedāvājumu. Vēloties saviem skatītājam piedāvāt ne tikai filmas, kas parādās Latvijas kinoteātru tradicionālajā repertuārā, bet arī tādu kino, kas ir izcils, ar pēcgaršu, tika aizsākts projekts Kino gardēžu klubs,” projekta ideju raksturo koncertzāles “Cēsis” programmu direktore Inese Zagorska.

Kino gardēžu kluba seansi koncertzālē “Cēsis” notiek katru otro trešdienu pulksten 20.00, un tajos demonstrētās filmas ir skatāmas katra vienu reizi. Īsu ieskatu par izvēlētajām filmām pirms seansiem piedāvā kinoprojekta “Spektrs” pārstāvji. 

“Aiz muguras jau puse projekta seansu un apmeklētāju interese ir patiešām liela. Jau ir izveidojies pastāvīgo apmeklētāju loks, kas nāk uz katru filmu. Esam gandarīti par to, ka kino mīļi mūsu piedāvājumu novērtē un tik aktīvi izmanto,“ Kino gardēžu kluba apmeklējumu vērtē koncertzāles “Cēsis” kino producents Kārlis Freimanis. 

Jau aizvadīti seansi ar tādām filmām kā“Dižais skaistums”/ “La grande bellezza” (Itālija, 2013), “Mežonīgie stāsti”/ “Relatos Salvajes” (Argentīna, 2014), “Draivs”/ “Drive” (ASV, 2011) un “Ne savā dabā”/ “Out of nature” (Norvēģija, 2014).

Līdz maijam kino mīļiem tiks piedāvātas vēl četras lieliskas filmas no jaunākā pasaules kino klāsta.

KINO GARDĒŽU KLUBA NĀKAMIE SEANSI

30. marts: “Kas notiek krēslā”/ “What We Do in the Shadows” (Jaunzēlande, 2014)

13. aprīlis: “Māmiņa”/ “Mommy” (Kanāda, Francija, 2014)

27. aprīlis: “71: Pēdējais kareivis” (Lielbritānija, 2014)

11. maijs: “Baisās pasakas”/ “Tale of tales” (Itālija, Francija, Lielbritānija, 2015)

Biļetes uz Kino gardēžu kluba seansiem nopērkamas koncertzāles “Cēsis” kasē un “Biļešu paradīze” tirdzniecības tīklā. Seansa laikā ir iespēja baudīt vīnu un atspirdzinošos dzērienus.