Kino Cēsis atsāk darbu

Kino Cēsis atsāk darbu

11. novembris

Pēc neliela pārtraukuma, Kino Cēsis atsāk darbu un rudenīgi drēgnajās dienās piedāvā iespēju noskatīties lieliskas filmas uz lielā ekrāna. Repertuārā gan Holivudas grāvēji un filmas ģimenēm, gan Latvijas kino jaunākie veikumi - seriāla "Emīlija" sērijas un pirmais latviešu vesterns. 

Kino gardēžiem katru otro nedēļu būs iespēja noskatīties kādu no jaunākajām Eiropas kino lentēm, kas piedalījušās vai plūkušas laurus ievērojamākajos kino festivālos. Kā ierasts, šī programma tapus isadarbībā ar kino teorētiķi Ditu Rietumu un cikla atklāšanas seansā, 19. novembrī, apmeklētājus sagaida tikšanās ar viņu un ievadstāstījums par ciklam izraudzītajām kino lentēm.

Covid-19 noteikumi kino seansu apmeklējumam.

Vēršam uzmanību uz to, ka kino seansi notiek "zaļajā režīmā" - tos iespējams apmeklēt tikai vakcinētiem vai Covid-19 pārslimojušiem cilvēkiem, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Seansa laikā apmeklētājiem jāvalkā mutes un deguna aizsargmaska. Savai un citu drošībai iesakām izmantot FPP2 vai medicīniskās maskas.

Ģimenes un animācijas filmas iespējams apmeklēt bērniem līdz 12 gadu vecumam bez iepriekš veikta testa kopā ar vecākiem, kuriem ir sadarbspējīgs sertifikāts. Bērniem no 12 gadu vecuma, uzrādot derīgu Covid-19 testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu. Bērniem līdz 7 gadu vecumam nav jāvalkā sejas maska.