Kas jāņem vērā TUTAS koncerta apmeklētājiem

Kas jāņem vērā TUTAS koncerta apmeklētājiem

2. septembris, 2021

Sestdien, 4. septembrī, ar lielu prieku gaidīsim koncertzālē savus mazākos klausītājus un viņu vecākus, lai kopā baudītu Tutas koncertu "Vasaras ceļojums", kas notiks plkst. 11.00, 14.00 un 16.00.

Lai mēs visi justos droši un pasargāti, aicinām pievērst uzmanību dažām lietām, kas ir svarīgas pirms pasākuma un tā laikā:

- lai izvairītos no garām rindām un pulcēšanās, lūdzam uz koncertu ierasties laicīgi - vismaz 30  minūtes pirms sākuma; 

- pasākumu kopā ar vecākiem var apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nav jāveic Covid-19 tests;

- bērniem, kas vecāki par 12 gadiem un pieaugušajiem, ieeja koncertā tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu (lejupielādētu tālrunī vai izdrukātu), kas pierāda, ka persona: 

1) ir vakcinējusies pret Covid-19;

2) ir pēdējā pusgada laikā pārslimojusi Covid-19;

-3) pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tas ir negatīvs;

4) pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.

- Covid-19 sertifikāts derīgs tikai kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte), kas arī jāuzrāda pie ieejas zālē.

- gan koncertzāles publiskajā zonā, gan skatītāju zālē apmeklētājiem jāvalkā mutes un deguna aizsegs. Izņēmums ir bērni līdz 7 gadu vecumam;

- biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv. 

Uz tikšanos!