Kam jāpievērš uzmanība, apmeklējot pasākumus Covid-19 pastāvošo ierobežojumu laikā

Kam jāpievērš uzmanība, apmeklējot pasākumus Covid-19 pastāvošo ierobežojumu laikā

13. jūlijs, 2021

Ņemot vērē Covid-19 infekcijas epidemioloģisko situāciju Latvijā un pasaulē un atsaucoties uz MK noteikumiem Nr. 360, Koncertzālei "Cēsis" ir jāievēro zināmi nosacījumi publisku kultūras pasākumu drošai norisei.

Vasarā koncertzālē gaidāmos koncertus, dejas un teātra izrādes būs iespēja apmeklēt pret Covid-19 vakcinētiem vai pārslimojušiem apmeklētājiem, uzrādot šo faktu apliecinošu, derīgu sertifikātu.

Covid-19 sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē https://covid19sertifikats.lv/ un pie ieejas pasākumā kopā ar biļeti tas būs jāuzrāda savā mobilajā tālrunī vai izdrukātā veidā.

Kopā ar Covid-19 sertifikātu obligāti jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

Lai mazinātu pulcēšanos un izvairītos no rindām, aicinām uz pasākumu ierasties savlaicīgi, jo biļešu, sertifikātu un personas dokumentu pārbaude aizņem zināmu laiku.

Koncertzāles "Cēsis" izvēlētajā  - epidemioloģiski drošajā publisko pasākumu modelī, apmeklētājiem pasākumu laikā nav jāievēro citi drošības pasākumi: nav jānēsā mutes un deguna aizsargmaskas, nav jāievēro distance un ir iespēja brīvi baudīt mākslas izstādi koncertzāles mākslas galerijā un baudīt kafiju, uzkodas un atspirdzinošu dzērienus kafejnīcā.

Novēlam patīkamu pasākumu apmeklējumu un tiekamies klātienē!