HELADO NEGRO pirmo reizi koncertē Baltijā - koncerts arī Cēsīs!

HELADO NEGRO pirmo reizi koncertē Baltijā - koncerts arī Cēsīs!

9. februāris

9. februārī klajā nāk ekvadoriešu izcelsmes dziedātāja Helado Negro astotais studijas albums PHASOR, kura koncerttūres ietvaros jau 1. martā, plkst. 20.00 mūziķis uzstāsies Koncertzālē “Cēsis”.

Pēc kārtas astoto studijas albumu PHASOR mūzikas žurnāls Uncut jau paguvis nodēvēt par “uzmundrinošu un sirsnīgu avantpopu” un tajā iekļautās dziesmas par “līdz šim infekciozi priecīgākajām”. Jaunais ieraksts ir pilns tekstūru un optimisma; kā pastaiga starp chillwave, ambient un psihodēlisko mūziku. Izklausās “tik mājīgi kā mīksta sega vēsā dienā” (NY Times).

Helado Negro, īstajā vārdā Roberto Carlos Lange, ir nozīmīga figūra uz Amerikas mūzikas skatuves. Floridā dzimušais Ekvadoras imigrantu pēctecis šobrīd dzīvo Bruklinā un savā mūzikā bieži atsaucas gan uz saviem pusaudža gadiem, gan uz ekvadoriešu dzimtas saknēm.

Helado Negro mūzika atspoguļo viņa identitāti. Savos skaņdarbos mūziķis brīvi pāriet no angļu uz spāņu valodu un, melodijas apburts, klausītājs nereti to pamana tikai pēc vairākām taktīm. Viņa mūzika ir dzīvi apliecinoša, tiešu un smalku, teju čukstu izteiktu mājienu pilna. Tā ir bagāta ar atmsosfērīgām un sapņainām impresijām.

VIDEO: Best For You and Me (Phasor)

https://www.youtube.com/watch?v=ComPG5QzQ2M