Daudzbērnu ģimenēm pieejamas atlaides biļešu iegādei

Daudzbērnu ģimenēm pieejamas atlaides biļešu iegādei

11. janvāris, 2017

Sākot ar 2017. gada 1. janvāri daudzbērnu ģimeņu programmas dalībniekiem - "3+ Goda Ģimene" kartes īpašniekiem piedāvājam iespēju iegādāties biļetes uz koncertzāles organizētajiem pasākumiem ar 30% atlaidi! Vēlamies atbalstīt Latvijas kuplās ģimenes, dodot iespēju biežāk apmeklēt kultūras pasākumus par draudzīgāku cenu. 

Atlaide pieejama, iegādājoties biļetes koncertzāles “Cēsis” kasē, “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā. Kartei jābūt derīgai un tā jāuzrāda pie ieejas pasākumā kopā ar biļeti.

Atlaide netiek piemērota neatkarīgu producentu organizētajiem pasākumiem koncertzālē "Cēsis”, kā arī tiem koncertzāles "Cēsis" organizētajiem pasākumiem, uz kuriem atlaides netiek piemērotas nevienai 

Bērnu istaba

Ja vecāki vēlas apmeklēt vakara pasākumus, bet nav kas pieskata bērnus, aicinām izmantot koncertzāles Bērnu istabas pakalpojumus - izdevies vakars pieaugušajiem un rotaļas kopā ar vienaudžiem mazajiem. Bērnu istaba ir piemērota mazuļiem no 2 gadu vecuma. Biļete vienam bērnam - 3 EUR, diviem un vairāk bērniem - 2 EUR katram. Rezervēt vietu Bērnu istabā jūsu izvēlētā pasākuma laikā iespējams pa tālruni 64119922 vai pieteikt pirms pasākuma koncertzāles kasē.