Aicinām sagaidīt gadumiju Vecgada ballē

Aicinām sagaidīt gadumiju Vecgada ballē

29. decembris, 2016

Piektdien, 30. decembrī, plkst. 21.00, Koncertzāle "Cēsis" notiks tradicionālā un krāšņā Vecgada balle, kurā cēsniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja sagaidīt gadu miju ar dejām, šampanieti un pārsteigumiem. Ballē muzicēs Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā un solisti - Naidžels Ričards no Lielbritānijas un Ieva Kerēvica.

Koncertzāles visā pasaulē aizejošo gadu pavada ar krāšņiem koncertiem un svētku ballēm. Cēsu koncertzāles elegantais, vienlaicīgi vēsturiskais un mūsdienīgais nams, kā arī skaistā Lielā zāle ir lieliski piemērota, lai gadumiju varētu pavadīt tikpat koši kā citviet Eiropā.

Koncertzālē “Cēsis” Vecgada balle notiks jau trešo gadu un ir jau kļuvusi par neatņemamu pilsētas gadumijas tradīciju. Krāšņajā pasākumā ir iespēja ne tikai izdejot klasiskās balles dejas, bet arī baudīt lielisku atmosfēru.

Šī gada ballē būs iespēja griezties deju virpulī Jelgavas bigbenda atskaņotās mūzikas pavadībā. Pie diriģenta pults - Raitis Ašmanis. Skaistas svētku melodijas dzirdēsim Londonas mūziklu dziedātāja Naidžela Ričarda un šarmantās pašmāju dziedātājas Ievas Kerēvicas izpildījumā. Klusinātāku mūziku un romantisku atmosfēru būs iespēja baudīt īpaši izveidotajā “Piano bārā”, kur pie klavierēm būs pianists Atis Andersons. Vakara gaitā koncertzālē darbosies restorāns un vairāki bāri.

Par pārsteigumiem būs parūpējušies koncertzāles “Cēsis” partneri. Ikvienam balles apmeklētājam būs iespēja piedalīties Lielajā pusnakts loterijā un laimēt lieliskas balvas no “Hotel Cēsis” restorāna, spāņu vīna darītavas “Castillo Perelada”, pašas koncertzāles "Cēsis" un autoražotāja OPEL.

Vecgada balle Cēsu koncertzālē ir svinīgs svētku pasākums, tāpēc viesi aicināti ierasties tumšā uzvalkā un vakartērpā.

Biļetes nopērkamas koncertzāles “Cēsis” kasē, kā arī “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv