Mīlulis un tikšanās ar filmas radošo komandu

Žanrs: Drāma
Filmas garums: 1 h 40 min
Kinoteātros no: 29. septembris
Režisors: Staņislavs Tokolovs
Lomās: Kārlis Arnolds Avots, Paula Lābane, Kristīne Krūze
Ieteicamais vecums: 16+
Filmas izplatītājs: Tasse films

Filmas seansi

29. septembris, ceturtdiena - 18:00
Pirkt biļeti
Filmas anotācija

Spēlfilmas “Mīlulis” īpašais seanss un saruna pēc ar galveno aktieri Kārli Arnoldu Avotu un režisoru Staņislavu Tokalovu.

Attiecību drāma par jaunu, ambiciozu karjeristu Matīsu - sabiedrības un sieviešu mīluli, kurš nespēj vai neprot veidot patiesā mīlestībā balstītas, jēgpilnas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Kad Matīsa personīgajā dzīvē notiek traģēdija un iet bojā viņa mīļotā sieviete, viņš paliek viens ar viņas meitu un dārgu īpašumu. Saskarsme ar desmitgadīgo Paulu, par kuru galvenajam varonim pēkšņi jāuzņemas atbildība, viņu dziļi satricina un ļauj ieraudzīt sevi citām acīm.

Pēc filmas kopā meklēsim atbildes uz jautājumiem par mīluļu atbildību citu cilvēku priekšā, par izvēli un to, kādas sekas tā nes sev līdzi, kā arī jebkuru citu jautājumu, kas Tev radīsies pēc filmas noskatīšanās.

Sarunā piedalīsies:
Filmas režisors Staņislavs Tokalovs
Galvenās lomas atveidotājs Kārlis Arnolds Avots
Diskusiju vadīs režisore un cēsiniece Krista Burāne.

Pēc filmas tiekamies jaunajā Cēsu TOP vietā RŪSA (ŪSA), kur iedzersim kādu izslavēto gardo kokteili un parunāsim par filmu un citām lietām neformālā gaisotnē!

Svarīgi

Kino biļetes cena  6 eiro.

Pērkot biļetes koncertzāles kasē un internetā (www.bilesuparadize.lv) tiek piemērotas sekojošas atlaides:

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem,  daudzbērnu ģimenes apliecības "Goda ģimene" īpašniekiem, invalīdiem. Pie ieejas kino zālē, jāuzrāda biļešu kontrolierim attiecīgā apliecība.

15% atlaide - Piemēro, ja uz kino nāk vismaz 4 vienas ģimenes locekļi.

Nākot uz vakara seansiem (no pl.18:00), biļetes klātienē iespējams iegādāties tikai pie biļešu kontroliera par tām norēķinoties skaidrā naudā. Pērkot biļeti pie biļešu kontroliera, atlaides netiek piemērotas.

Norēķinoties par biļetēm ar kino kartēm, kuru nominālvērtība ir 5 eiro, biļešu kasē ir jāpiemaksā biļetes starpība.