Ditas Rietumas kino izlase |CLUB ZERO

Club zero
Žanrs: Komēdija
Filmas garums: 1 h 50 min
Kinoteātros no: 14. decembris
Režisors: Jessica Hausner
Lomās: Mia Wasikowska, Elsa Zylberstein, Mathieu Demy, Amir El-Masry and Sidse Babett Knudsen
Ieteicamais vecums: 12+
Filmas izplatītājs: A one films

Filmas seansi

14. decembris, ceturtdiena - 19:00
Pirkt biļeti
Filmas anotācija

Austriešu režisores Džesikas Hausneres filma “Klubs Zero” pārsteidz un varbūt pat šokē, tā ir spilgta un oriģināla. Arī šī filmas pirmizrādi piedzīvoja šā gada Kannu kino festivālā. Filmas darbība norisinās elitārā privātskolā, kur strādāt uzaicināta jauna skolotāja (lomā – amerikāņu aktrise Mia Vašikovska), viņa ir arī populāra veselīga dzīvesstila vēstniece, un viņas tēma ir – apzināta ēšana. Skolotājas cienītāju loks ir plašs –  jaunieši viņā ieklausās un drīz vien fanātiski sāk sekot skolotājas diktētajiem nosacījumiem. Tikai tos, kuri paklausa un atsakās no patēriņa, tai skaitā ēdiena, skolotāja sola iekļaut īpašā un elitārā klubā.  

Filma veidota kā sarkastiska ironija – gan par dažādiem mūsdienu alternatīvā dzīvesstila konceptiem, gan elitāru privātskolu noslēgto, īpašo pasauli un komunikācijas problēmām starp bērniem un viņu vecākiem. Cēsīs esam skatījušies režisores Džesikas Hausneres filmu “Mazais Džo”. / Dita Rietuma

Pirms seansa Ditas Rietumas ievadvārdi. 

Svarīgi

Biļetes cena EUR 9.00.

Biļetes cenā ietilpst glāze vīna.

 

Pasākums notiek ar Eiropas Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu., projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.