TUVU

Close
Žanrs: Drāma
Filmas garums: 1 h 45 min
Kinoteātros no: 1. decembris
Režisors: Lukas Donts
Lomās: Ēdens Dambrīns, Gustavs Deveils
Ieteicamais vecums: 12+
Filmas izplatītājs: A one films

Filmas seansi

10. decembris, sestdiena - 20:30
Pirkt biļeti
13. decembris, otrdiena - 19:15
Pirkt biļeti
Filmas anotācija

 

Jaunā un starptautisko atzītā beļģu režisora Lūkasa Donta filma Tuvu  (Close) šā gada Kannu festivālā saņēma nozīmīgu balvu – Grand Prix. Cēsīs esam skatījušies Lūkasa Donta arī debijas filma Meitene – pārsteidzošu, humānu stāstu par jaunu puisi, kura sapnis ir dejot baletu un būt meitenei. Tuvu ir talantīgā beļģu režisora  otrā filma, kuras galvenie varoņi ir bērni – divi draugi, padsmitgadnieki. Nejaušību un dažādu apstākļu rezultātā – abu attiecības dramatiski pārtrūkst. Kā pārdzīvot zaudējumu, kā tikt galā ar vainas sajūtu un vientulību? Uz šiem jautājumiem ir sarežģīti atbildēt pat pieaugušam cilvēkam, kur nu vēl trīspadsmitgadīgam puikam. Lukasa Donta filma mēģina to darīt – iejūtīgi, saprotoši, smeldzīgi. Filmas pamatā ir paša Lukasa Donta bērnības atmiņas un iespaidi, pats režisors to raksturo kā filmu par draudzību un atbildību.

Filma flāmu/franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

 

Svarīgi

Kino biļetes cena  6 eiro.

Pērkot biļetes koncertzāles kasē un internetā (www.bilesuparadize.lv) tiek piemērotas sekojošas atlaides:

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem,  daudzbērnu ģimenes apliecības "Goda ģimene" īpašniekiem, invalīdiem. Pie ieejas kino zālē, jāuzrāda biļešu kontrolierim attiecīgā apliecība.

15% atlaide - Piemēro, ja uz kino nāk vismaz 4 vienas ģimenes locekļi.

Nākot uz vakara seansiem (no pl.18:00), biļetes klātienē iespējams iegādāties tikai pie biļešu kontroliera par tām norēķinoties skaidrā naudā. Pērkot biļeti pie biļešu kontroliera, atlaides netiek piemērotas.

Norēķinoties par biļetēm ar kino kartēm, kuru nominālvērtība ir 5 eiro, biļešu kasē ir jāpiemaksā biļetes starpība.